Навчання школярів за спеціальною програмою

Окремий курс заснований на оригінальних американських або британських підручниках і підбирається у відповідність до інтересів учнів та їхнього рівня володіння предметом.

До переваг такого курсу можна віднести наступне:

- цікава тематика, підібрана під певну вікову категорію;

- оригінальні аудіо та відео матеріали, вправи та навчальні завдання, що дозволяють розвивати насамперед навички говоріння;

- оптимальне наповнення занять лексичним та граматичним матеріалом;

- достатня кількість текстів країнознавчого характеру, які дозволять дізнатися про культурні та побутові реалії англомовних держав;

- наявність прикладів щодо складання письмових документів та практичних рекомендацій з проведення презентацій, дискусій з широким використанням рольових ігор.

Заняття з окремого курсу допомагають учням вийти за рамки шкільної програми та набагато краще розвинути свої мовні навички, особливо говоріння. Виходячи з досвіду, наші заняття пробуджують справжній інтерес у дитини до володіння англійською мовою для її використання в подальшому житті, а не лише для отримання хорошої оцінки у школі.

Мені 10 років і я займаюся за підручником Family and Friends із жовтня 2020 року. Мені дуже цікаво, тому що я навчився виконувати проекти та розповідати про себе, друзів, сім'ю, школу та про свої захоплення. Я став набагато краще знати та розуміти англійську мову.

Як правило, наші слухачі займаються до закінчення школи або до вступу до закордонних вузів та володіють мовою на рівні upper-intermediate або advanced.