Навчальні програми

Курси англійської мови

Програми засновані на курсах провідних видавництв (Longman, Cambrigde University Press, Oxford University Press) та підбираються індивідуально залежно від потреб та можливостей студентів.

Як правило, на опанування матеріалу одного рівня (Beginner, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate,  Advanced) треба витратити 70 навчальних годин з викладачем на розвиток мовник навичок з читання, говоріння, аудіювання і письма. 70 навчальних годин – це два уроки на тиждень протягом одного навчального року з вересня до кінця травня. Майже стільки ж часу вимагає закріплення матеріалу (виконання домашнього завдання). Акцент робиться опрацювання мовних навичок з читання та говоріння.

На початковому рівні учневі пояснюється і ним досягається вимова звуків, які відсутні в рідній мові, або суттєво відрізняються від них. Усі фонетичні, граматичні та інші помилки виправляться викладачем на занятті. Для виконання домашнього завдання з говоріння і читання студентам надаються способи самостійного контролю за цими видами мовної діяльності. Таким чином у студентів з’являється впевненість у своїх навичках говоріння, і зникає страх перед реальним спілкуванням англійською мовою. Під час навчання студент опановує прийоми і методи запам’ятання англійських слів і фраз, відпрацьовує їх за допомогою мультимедійних засобів, вчиться сприймати говоріння носіїв мови в аудіо записах и відеофільмах.

На середньому рівні ми вчимося мислити англійською мовою і досягаємо її розуміння без перекладу. Також, розширюємо кількість тем, на які нам цікаво розмовляти. Під час говоріння відпрацьовуємо одночасно і лексичний, і граматичний матеріал. Вчимося правильно розуміти і писати оголошення, короткі оповідання і статті. Слухаємо оригінальні пісні і подкасти і дивимося англомовні фільми.

На найвищих рівнях учні опановують навички публічних виступів, вчяться робити і проводити презентації, брати участь в обговореннях і дискусіях. Складаємо власні резюме, пишемо ділові і супроводжувальні листи, запити, запрошення, повідомлення, роз’яснення,  скарги, відповіді електронною поштою та інше. Вчимося використовувати бізнес лексику, знайомимося з процесом пошуку роботи і працевлаштування. Знайомимося зі структурою іспитів у закордонних навчальних закладах, з тим, як пишуться і подаються вступні документи.