Програми для школярів

Програми для школярів створюються на основі оригінальних американських або британських курсів і підбираються у відповідності до інтересів учнів та їхнього рівня володіння предметом. До переваг такого курсу можна віднести наступне:

- цікава тематика, підібрана під певну вікову категорію;

- оригінальні аудіо та відео матеріали, вправи та навчальні завдання, що дозволяють розвивати насамперед навички говоріння;

- оптимальне наповнення занять лексичним та граматичним матеріалом;

- достатня кількість текстів країнознавчого характеру, які дозволять дізнатися про культурні та побутові реалії англомовних держав;

- наявність прикладів щодо складання письмових документів та практичних рекомендацій з проведення презентацій, дискусій з широким використанням рольових ігор.

Заняття з окремого курсу допомагають учням вийти за рамки шкільної програми та набагато краще розвинути свої мовні навички, особливо говоріння. Виходячи з досвіду, наші заняття пробуджують справжній інтерес у дитини до володіння англійською мовою для її використання в подальшому житті, а не лише для отримання хорошої оцінки у школі.

Мені 10 років і я займаюся за підручником Project 1 із жовтня 2021 року. Мені дуже цікаво, тому що я навчився виконувати проекти та розповідати про себе, друзів, сім'ю, школу та про свої захоплення. Я став набагато краще знати та розуміти англійську мову.”

Як правило, школярі, які займаються за нашими програмами, виходять на рівень володіння мовою upper-intermediate або advanced.